GÜMÜŞ TOPLU MAIL

Müşterilerinize ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Mail reklamlarıyla bir adım daha öne geçin

Günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarından biri de mailing sistemidir. Kişi mailing sistemiyle iletişimini sağlayıp yeniliklerden haberdar olabildiği gibi artık mailing sistemini de çok önemli bir reklam aracı haline getirmiştir.Potansiyel müşterinize gönderdiğiniz bir reklam mailiniz er ya da geç gelen maillerini kontrol ettiğinde müşteriniz tarafından incelenecek ve size bu sistem fayda sağlayacaktır.

İşte Gümüş Toplu Mail hizmeti bu etkili reklamı sizin yerinize profesyonel yaklaşımla gerçekleştirir. Bünyesinde bulunan mevcut mail veri bankasından kriterlerinize uygun seçimler yapılarak müşterilerinize hazırlanan mailiniz iletilmektedir.Kullandığımız uzman programlar sayesinde gönderilen mailleriniz Hotmail,Yahoo,GMail vb mail sunucularında spam olarak filtrelenme gibi bir durumla karşılaşmamaktadır.

Gümüş Şirketler Grubu olarak uzun yıllardır bilişim sektöründeki çalışmalarımız ve deneyimlerimiz sonucu hepsi güncel 3.028.000 kullanıcıya ait veri tabanına sahibiz. Dilediğiniz hedef kitleyi bildirdiğinizde, server dan filtreleme yaparak sadece onlara gönderim yapabiliriz. Sağlıklı bir mailing çalışmasıyla hedef kitlenize çok raha ulaşabilirsiniz.

 

 

Özellikleri

  • 3.028.000 kişiye mail reklamıyla ulaşmaktayız. Dilediğiniz filtreleme yapılarak mehtemel müşterilerinize ulaşmış olabileceksiniz.
  • Gönderim yaptığımız esnada mail gönderen olarak kesinlikle biz bulunmayacağız size ait olan mail adresi gönderen olarak görülecektir.
  • Mail alan kişiler Yanıtla(Reply) yaptığında doğrudan sizin mail adresinize yönlenecektir.
  • Mailinizin gönderdiğiniz kişi tarafından okunup incelendiğinden emin olabileceksiniz.

 

Gümüş Toplu Mail Ayrıcalıkları

  • 3.028.000 kişilik kullanıcılarımıza izinli olarak mail göndermekteyiz.
  • 3.028.000 kişilik kullanıcılarımızda gönderim yaptığımız adresler contact liste ekli olduğu için mail gönderimlerimizde % 89 – 96 arasındaki başarı oranıyla Inbox ‘a gönderim sağlamaktayız.
  • Özel yazılım teknolojilerimiz ve güçlü altyapı donanımımız sayesinde başta hotmail, gmail, yahoo, gibi tüm sunucularda spama düşmeden gönderim yapabilmekteyiz
  • Mail kalıplarınızın (tasarımlarınızın) hazırlanmasında grafikerlerimiz ile ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Tasarımı bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimiz ışığında en etkin olacak şekilde hazırlamaktayız
  • Taahhüt ettiğimiz tüm adreslere gönderimi mutlaka yapmaktayız. Bu sayede şunu kesinlikle iddia ediyoruz: “Yerine ulaşan mail başına tüm diğer firmalardan en az 12 – 15 kat daha ucuzuz”.

Mail Arşivimizi Nasıl Oluşturduk

Firmamız internet alanında 6 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ve hali hazırda devam ettirdiğimiz projeler aracılığı ile birçok kullanıcı ile çalışmış ve halen çalışmayı sürdürmekteyiz. İşte bu sayede havuzumuzda bulunan mail verileri %96 aktif ve hedefe ulaşmaktadır.


İletişim Bilgilerimiz

Konusu ne olursa olsun bizlerle iletişime geçmenizden mutluluk duyacağız.

Telefon:+90 242 606 0 666 (Pbx)
+90 242 228 35 30

Fax:  +90 212 326 41 25

Fct:+90 541 688 22 47

Email:destek@basliklisms.com.tr

Adres:Pınarbaşı mah. Atatürk Bulvarı No:46 Zeynel Şahin Apt. Kat: 6 D:13
Konyaaltı / Antalya